PRZECZYTAJ ARTYKUŁ:

Relokowaliśmy ponad 1000 specjalistów IT do Polski w ramach programu Poland.Business Harbour...


PRZECZYTAJ INNE ARTYKUŁY 
× PRZECZYTAJ ARTYKUŁ:

Relokowaliśmy ponad 1000 specjalistów IT do Polski w ramach programu Poland.Business Harbour...


PRZECZYTAJ INNE ARTYKUŁY 
PRZECZYTAJ
ARTYKUŁ:

PROGRAM POLAND
BUSINESS HARBOUR
Q
&
A

OBSŁUGA ZATRUDNIENIA CUDZOZIEMCÓW NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

ZATRUDNIANIE OBCOKRAJOWCÓW


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

RELOKACJA PRACOWNIKÓW


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

SZKOLENIA

SZKOLENIA

PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI

KARIERA

KARIERA

KONTAKT

KONTAKT

MOBIREL – USŁUGI RELOKACYJNE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Od lat Mobirel jest wiodącą marką wśród firm relokacyjnych w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw zatrudniających oraz delegujących pracowników zagranicznych. Nasze biura znajdują się w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Łodzi, obsługujemy pracodawców zatrudniających cudzoziemców na terenie całej Polski. Nasze usługi relokacyjne obejmują zarówno legalizację pobytu oraz legalizację zatrudnienia cudzoziemców. Dedykowany dział relokacji czuwa także nad wszystkimi etapami przeprowadzki cudzoziemców do Polski oraz ich aklimatyzacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców relokowanych do naszego kraju. Szeroki wachlarz świadczonych usług oraz profesjonalna oferta sprawia, iż jesteśmy dostawcą usług relokacyjnych dla wielu kluczowych firm działających w rozmaitych dziedzinach biznesu i gospodarki.

Kompetencje, które zdobywaliśmy przez lata stawiają nas w roli eksperta w dziedzinie relokacji pracowników z całego Świata. Realizujemy zlecenia związane z legalizacją zatrudnienia obcokrajowców bez względu na obywatelstwo, kraj rezydencji czy wykonywaną profesję.

LEGALIZACJA ZATRUDNIENIA CUDZOZIEMCÓW

Oferujemy szerokie wsparcie w zakresie legalizacji zatrudnienia cudzoziemców na terytorium Polski. Nie ograniczamy się wyłącznie do wypełnienia wniosków czy przygotowania odpowiednich dokumentów. Występujemy w imieniu Państwa firmy, co oznacza gwarancję, iż reprezentujemy przedsiębiorców osobiście, biorąc pełną odpowiedzialność za powierzone nam procesy. Prowadzimy postępowania administracyjne w przedmiocie legalizacji zatrudnienia cudzoziemców o „a” do „z”, reprezentując pracodawców we wszystkich organach administracji na terytorium Polski.

Działamy zgodnie z wypracowanymi przez lata standardami, jako profesjonalni pełnomocnicy korzystamy z zawodowych praktyk oaz dodatkowych trybów wnioskowania, co pozwala nam na uzyskanie dokumentów pozwalających zatrudnić obcokrajowców priorytetowo i zgodnie z biznesowymi planami naszych klientów.

LEGALIZACJA POBYTU CUDZOZIEMCÓW

Nasz zespół specjalistów posiadających szeroką wiedzę i unikatowe kompetencje jest do Państwa dyspozycji przez cały okres zatrudniania obcokrajowców, od momentu pierwszej weryfikacji możliwości ich zatrudnienia. Daje to gwarancję relokacji obcokrajowców zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, a także w najszybszy możliwy sposób. Relokowani kandydaci także pozostają w stałym kontakcie ze swoim opiekunem, który wspiera ich w kwestiach prawno-formalnych, jak również w kwestiach związanych z adaptacją i aklimatyzacją w nowym środowisku, tak aby zmiana miejsca pracy i zamieszkania była jak najbardziej komfortowa i nieuciążliwa.

Specjaliści i konsultanci czuwają nie tylko nad formalnym przebiegiem postępowań administracyjnych czy procesów wizowych, ale przede wszystkim otaczają opieką relokowanych cudzoziemców i dają im poczucie bezpieczeństwa i stabilności w często stresujących i niełatwych procedurach związanych z relokacją i zmianą miejsca zamieszkania.

lokalizacje PL Mobirel

PONAD

8

lat doswiadczenia

OBSŁUGA W

7

językach

PONAD

10000

zezwoleń i wiz uzyskanych dla naszych klientów

PONAD

50

obsługiwanych klientów korporacyjnych

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z FIRMĄ RELOKACYJNĄ?

Procesy relokacyjne związane z legalizacją pobytu i pracy obcokrajowców wymagają od obu stron – pracodawców i cudzoziemców – zaangażowania i odpowiedniej wiedzy. Wysoki poziom skomplikowania przepisów prawa krajowego oraz prawa unijnego sprawiają, że wielu przedsiębiorców nie decyduje się na rozszerzenie rekrutacji poza granicę Rzeczpospolitej Polskiej. Legalizacja cudzoziemców wciąż wydaje się być dla pracodawców ostatecznością, z której nie korzystają dopóki nie znajdzie ostateczna potrzeba. Strach przed biurokracją odwodzi także zagranicznych specjalistów od brania udziału w procesach rekrutacyjnych na polskim rynku.

Dzięki współpracy z firmą relokacyjną Mobirel pracodawcy przestają być czynną strona procesów administracyjnych, oszczędzają czas, zyskując tym samym gwarancję, że wybrani w procesie rekrutacji kandydaci dołączą do zespołu w pełni legalnie i zgodnie z planowanym terminem. Kandydaci i pracownicy zagraniczni otrzymują pełne wsparcie informacyjne, opiekę indywidualnego konsultanta oraz osobistą asystę podczas niezbędnych do zalegalizowania pobytu w Polsce wizyt w urzędach.

Od początku istnienia naszej firmy, zaufanie oraz troska o dobro wspólne i nieposzlakowaną opinię przedsiębiorstwa były dla nas priorytetem. Wzorem innych firm postanowiliśmy zebrać niespisane zasady w jedną całość i utworzyć Kodeks Etyczny, z którego treścią mogą zapoznać się Państwo tutaj.

Branża Global Mobility rozwija się prężnie, warto więc wykorzystać doświadczenie i wiedzę ekspertów. Zachęcamy do kontaktu w sprawie usług legalizacji zatrudnienia cudzoziemców dostarczanych wiarygodnego dostawcę jakim jest Mobirel.

×
W przypadku zainteresowania naszą ofertą zadzwoń: +48 790 680 062

    a my zadzwonimy do Ciebie